Detangler&Shine

kosmetikapropsy.cz

Detangler&Shine

Přílohy:
kliknutím zvětšíte
Detangler&Shine
Vyberte variantu:
Cena : 500,00 CZK
Dostupnost:skladem
silk rozčesávač s leskem a UV ochranou
(Unikátní rozčesávač s leskem a UV ochranou)
Tento jedinečný hloubkový silk rozčesávač si během pár minut poradí se zplstnatělou srstí či hřívou. Neutralizuje statickou elektřinu v srsti a tím zabraňuje opětovnému zplstnatění. Neobsahuje alkohol ani vodu a proto srst nevysušuje. Proniká pod povrch a navrací kůži vlhkost a posiluje srst. Má dlouhodobé účinky, odpuzuje špínu, prach i písek. Nezanechává mastný film.Je vysoce koncetrovaný a proto stačí jen minimální množtví pro maximální výsledek.

Návod k použití: malé množství CowBoy Magic Detangler &Shine (asi velikosti mince) rozetřeme v dlaních a následně vetřeme do čerstvě vykoupané, ručníkem lehce vysušené srsti ,hřívy nebo vlasů. V případě extrémně zplstnatělé srsti, vetřeme malé množství CowBoy Magic Detangler &Shine do cucků a prsty jemně roztahujeme . Počkáme 10-15 minut a poté rozčešeme obvyklým způsobem. Váš kartáč bude klouzat srstí lehce a bez námahy a údržba se zkrátí na polovinu. CowBoy Magic Detangler &Shine je vynikajícím pomocníkem pro předvýstavní úpravu i každodenní péči. Srst bude pevná, splývavá a přesto bohatá, bez statické elektřiny, hedvábná na dotyk, oslnivě lesklá a to bez nutnosti použít jakýkoliv další přípravek. I po několika dnech vypadá srst stále jako čerstvě upravená. Vynikající pomocník pro několikadenní výstavy č i jiná soutěžní klání. Tento jedinečný přípravek ušetří váš čas i peníze.
VŠECHNY PŘÍPRAVKY COWBOY MAGIC JSOU URČENY NEJEN PRO ZVÍŘATA, ALE I PRO LIDI, ČÍMŽ JSOU NA TRHU OJEDINĚLÉ.
Alergologicky testováno a dermatologicky revidováno.
Přípravek nebyl testován na zvířatech.
Made in USA.

Varianty zboží - Detangler&Shine

Detangler&Shine Detangler&Shine 118ml

Detangler&Shine 118ml
Cena:500,00

Váš dotaz Detangler&Shine

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:
Váš dotaz:*
opiště kód:*
Copyright © www.kosmetikapropsy.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

Detangler&Shine Detangler&Shine silk rozčesávač s leskem a UV ochranou (Unikátní rozčesávač s leskem a UV ochranou) Tento jedinečný hloubkový silk rozčesávač si během pár minut poradí se zplstnatělou srstí či hřívou. Neutralizuje statickou elektřinu v srsti a tím zabraňuje opětovnému ...

© www.kosmetikapropsy.cz