Super body shine

kosmetikapropsy.cz

Super body shine

Přílohy:
kliknutím zvětšíte
Super body shine
Vyberte variantu:
Cena : 1 485,00 CZK
!_sleva celkem_!:10,00 %
Původní cena:1 650,00 CZK
Dostupnost:skladem
kondicionér ve spreji pro každodenní používání i výstavní úpravu
Tento vysoce koncentrovaný hloubkový kondicionér pomáhá odpuzovat prach ,dodává srsti lesk a zabraňuje jejímu předčasnému zacuchání.
Přírodní přísady Aloe Vera, Silk protein a vitamin E pomáhají k regeneraci srsti i kůže. Má dlouhodobé účinky a ani při opakovaném použití (např.během výstavních dnů), se srst nestane lepivou a matnou. Rychle schne a odráží světlo umělé i sluneční. Stačí nastříkat a pak už jen zaujmout postoj a úsměv.Srst vašeho psa bude držet tvar, nebude létavá a navzdory prachu z okolí bude stále oslnivě lesklá, jako právě vykoupaná.
Návod k použití:
Nastříkejte na tělo zvířete ze vzdálenosti asi 2O cm, nechte malou chvilku zaschnout a potom hadříkem či kartáčem (podle druhu srsti), vyčešte do oslnivého lesku. V případě potřeby opakujte před každou vycházkou do přírody či městských ulic, ideální pro použití po dobu výstavních dnů..

Alergologicky testováno a dermatologicky revidováno.
Netestováno na zvířatech.
Made in USA.

Varianty zboží - Super body shine

Super body shine Super body shine 3,8l

Super body shine 3,8l
Cena:1 485,00

Váš dotaz Super body shine

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:
Váš dotaz:*
opiště kód:*
Copyright © www.kosmetikapropsy.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

Super body shine Super body shine kondicionér ve spreji pro každodenní používání i výstavní úpravu Tento vysoce koncentrovaný hloubkový kondicionér pomáhá odpuzovat prach ,dodává srsti lesk a zabraňuje jejímu předčasnému zacuchání. Přírodní přísady Aloe Vera, Silk protein a vitamin E ...

© www.kosmetikapropsy.cz